OPASKI OZDOBNE


Mamy bogaty wybór ciastek i ciast. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

OPASKA NA CHRZEST OG001 15 zł

OPASKA BAWEŁNIANA DO CHRZTU

Śliczna dziewczęca opaska z śnieżnobiałej, bawełnianej tkaniny ściągaczowej w doskonałym gatunku. Jest rozciągliwa co sprawia, że łatwo się ubiera i dobrze trzyma na główce małego dziecka. Ozdobę stanowi piękny (ok 7cm) kwiatek storzony z śnieżobiałej organtyny. Opaska rewelacyjnie wspógra z każdą sukienką do chrztu ale także można ją ubierać do sukieneczek mniej strojnych, a nawet codziennych.

PRODUKT POLSKI

https://www.chrzest-slub-komunia.com/pl/p/OPASKA-NA-CHRZEST-OG004-/513

OPASKA NA CHRZEST- OG 004 18 zł

OPASKA KORONKOWA DO CHRZTU

Śliczna dziewczęca opaska z śnieżnobiałej, elastycznej koronki w doskonałym gatunku. Jest rozciągliwa co sprawia, że łatwo się ubiera i dobrze trzyma na główce małego dziecka. Ozdobę stanowi piękny (ok 7cm) kwiatek storzony z dwóch warst delikatnych płatków wycinanych laserowo w śnieżobiałej organtynie. Opaska rewelacyjnie wspógra z każdą sukienką do chrztu ale także można ją ubierać do sukieneczek mniej strojnych, a nawet codziennych.

PRODUKT POLSKI

https://www.chrzest-slub-komunia.com/pl/p/Opaska-na-Chrzest-KORONKOWA/369

OPASKA NA CHRZEST- OG002 18 zł

OPASKA KORONKOWA DO CHRZTU

Śliczna dziewczęca opaska z śnieżnobiałej, elastycznej koronki w doskonałym gatunku. Jest rozciągliwa co sprawia, że łatwo się ubiera i dobrze trzyma na główce małego dziecka. Ozdobę stanowi piękny (ok.10cm) kwiat storzony z kilku warst delikatnych płatków wycinanych laserowo w śnieżobiałejsatynie i organtynie. Opaska rewelacyjnie wspógra z każdą sukienką do chrztu ale także można ją ubierać do sukieneczek mniej strojnych, a nawet codziennych.

PRODUKT POLSKI

OPASKA NA CHRZEST OG003 18 zł

OPASKA KORONKOWA DO CHRZTU

Śliczna dziewczęca opaska z śnieżnobiałej, elastycznej koronki w doskonałym gatunku. Jest rozciągliwa co sprawia, że łatwo się ubiera i dobrze trzyma na główce małego dziecka. Ozdobę stanowi piękna (ok 7cm) róża storzona ręcznie ze śnieżobiałej satyny. Opaska rewelacyjnie wspógra z każdą sukienką do chrztu ale także można ją ubierać do sukieneczek mniej strojnych, a nawet codziennych.

PRODUKT POLSKI

OPASKA NA CHRZEST OG005 12 zł

OPASKA Z GUMO-KORONKI DO CHRZTU

Śliczna dziewczęca opaska z śnieżnobiałej, elastycznej koronki w doskonałym gatunku. Jest rozciągliwa co sprawia, że łatwo się ubiera i dobrze trzyma na główce małego dziecka. Ozdobę stanowi piękny (ok 7cm) kwiatek storzony z dwóch warst delikatnych płatków wycinanych laserowo w białej, błyszczącej organzie. Opaska rewelacyjnie wspógra z każdą sukienką do chrztu ale także można ją ubierać do sukieneczek mniej strojnych, a nawet codziennych.

PRODUKT POLSKI